0312 378 20 10

0531 797 60 77
Evden Eve Nakliyat

Ev Ofis Taşımacılığı  .

depolama hizmeti veren dikmen evden eve nakliyat firması ile daha kolay daha güvenilir ev eşyalarınız yada ofis işyeri değerli eşyalarınızı depolata bilirsiniz dikmen evden eve nakliyat firması size sunduğu depolama hizmetleri tüm eşyalarınızı sigortasını yaparak güvenilir kamera sistemi ile ve güvenlik konusunda üst düzeyde olan depolama tesislerimizde eşyalarınız daha güvende 

ankarada ilk ve tek depolama hizmeti veren dikmen nakliyat ev eşyalarınızı kendisince ev eşyalarınızı ambalaj ve paketlemesini yaparak nem toz su geçirmeden temiz tutulan depolama tesislerimizde depolatmaktayız 

0312 378 20 10

0312 335 59 42

0531 797 60 77

Nakliye Şirketleri Arasında Lider olan Dikmen Evden Eve Nakliyat Profosyonel ve Eğitimli Eleman, kaliteli hizmet ve evden eve nakliye şirketleri

son teknolojik araçlarla Evden eve taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir. Ev Taşıma, denildiginde ilk akla gelen firmalardan biri olan Evden eve nakliyat şirketleri olarak siz değerli Halkımıza ev taşımasını en kolay hale getirmektedir, Dikmen Evden Eve Nakliyat genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yep yeni boyut ile Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Taşımacılığa Yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir. Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

Ankara Dikmen Nakliyat olarak hem  Evden Eve Nakliyat hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz. Ülkemizde nakliye şirketleri ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız kaliteli hizmet, vermektedir , müşteri memnuniyetini kendi standartları Olarak belirlemiştir Asansörlü Öveçler ÇetinEmeç Nakliyat güçlü

referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir. Ankara Dikmen Evden Eve Nakliyat, eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesine kadar nakliye sürecinin her basamağında konusunda uzman personeliyle, sizin kaç gündür planladığınız ve kime taşıtsam diye endişe hatta zaman zaman taşıma esnasında olabileceklerden dolayı karamsarlığa kapılmış olmanızın yersiz olduğunu  ispatlayacaktır.Bunu başarmak takım çalışmasının en iyi şekilde kordinesini gerektirir. 

Dikmen Evden Eve Nakliyat, Çankaya Evden Eve,Çetin Emeç Bulvarı,Öveçler Evden Eve Ev Ofis Taşıma,Taşımacılık Firmaları

 

şehirler arası nakliyat için önce yapmanız gereken bir takım işlemler vardır. Sağlıklı ve sorunsuz ev nakliyatı için Profesyonel bir ev nakliyesi şirketi ile anlaşmanız gerekecektir. İşte  şehirlerarası nakliyat firması bu hizmeti sunan ender Profesyonel şehirlerarası  nakliyat şirketinden bir tanesidir. Şehirlerarası nakliye olarak uzman incelemesi (ekspertiz) hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz.

Şehirlerarası  nakliyat fiyatları, Tespitiankara-sehir-ici-nakliyat Ekspertiz Hizmetimizle Belirlenir Ekspertiz Amacı eşyaların çokluğuna göre ne tip evden eve kamyonuyla Nakliyatı ve sigorta bedelini tespit etmesidir. evden eve taşıma fiyatları, Ekspertiz aynı zamanda çalışacak ekiple eşya hakkında bilgi paylaşımı yaparak ekibin oluşmasını tespit eder.

Şehirlerarası nakliye Türkiye Genelinde ilden ile şehirlerarası  taşımacılık eşya nakliyat şehirlerarası ev taşıma müşteri memnuniyetine dayalı müşterilerimizin istek önerileri doğrultusunda daha iyi hizmet verme amacıyla teknolojik imkanlardan da yararlanmaktadır. Bunun için İstanbul, Ankara, İzmir, bursa, Adana, Diyarbakır, Antalya, Alanya, çeşme, bodrum, marmaris, fethiye ili ve ilçelerinde asansörlü taşımacılık hizmetini ilk kullanan evden eve taşımacılık firması olarak hizmet vermekteyiz.

Şehir içi Evden eve taşımacılık bizim işimiz. Ankara merkezli olan firmamız tüm Türkiye ilden ile şehirlerarası  nakliye hizmeti vermektedir ankara şehiriçi evden eve taşıma gibi çok ilde şehiriçi nakliyat hizmetlerinde faaliyet göstermektedir  şehiriçi evden eve nakliyat şubemiz size günün saatinde hizmet vermektedir Bursa şehiriçi evden eve nakliyat şubemiz ise sadece pazar Cuma günleri iletişim desteği verememektedir ama diğer tüm şubelerimiz ve merkezimiz 7/24 evden eve taşımacılık, ofis taşımacılık şehiriçi Ankara Evden Eve Nakliye t taşımacılık hizmeti vermektedir.

Şehirler Arası NakliyatŞehirlerarası nakliyat ankara üzerinden hergün, İstanbul Ankara karşılıklı haftanın her günü şehirlerarası nakliyat hizmeti vermekteyiz Türkiye de en çok eşya taşıma sefer sayısına sahip olan eşya nakliyat firmamız size telefon kadar yakındır. Şehirlerarası nakliyatcılık, Asansörlü evden eve taşıma Bizler sizlere daha çağdaş modern ilkeli taşıma hizmeti İstanbul, Ankara, İzmir, bursa, adana, Antalya, diyar bakırda asansörlü taşıma hizmet’i vermekteyiz.

Eşya Nakliyatı Asansörlü Eşya taşıma öncelikle Eşya taşıması tarihinden öncesi sizi adreslerinizde ziyaret ederek çevrenin asansör kurulmaya engeli olup olmadığı ve taşınacak eşyanın miktarını öğrenerek anlaşmamızı ve saatimizi belirleyerek ertesi gün belirlenen saatte gelip asansörlü eşya taşımacılık işlemini gerçekleştirmekteyiz.  Taşımacılık sektöründeki en zorlu, zahmetli ve riskli olan taşımacılık çeşidi şehirler arası nakliyat hizmetidir. Müşteri ve firma bakımından bu taşımacılık hizmeti oldukça zordur.

Özellikle müşterilerin doğru firmayı seçmemesi halinde evden eve nakliye müşteri açısından çile haline dönüşecektir. Eğer taşımacılık hizmeti için firmamız gibi kaliteli ve müşteri memnuniyetini prensib edinmiş firmaları seçerseniz kesinlikle taşımacılık işi daha hızlı ve kolay gerçekleşebilecektir. Şehirlerarası nakliyat hizmeti kara yolu ile yapılabilmektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık yollarındaki tehlikeler nedeniyle bu iş için ancak kurumsal firmaları seçmeniz gereklidir. Çünkü kurumsal firmalar araç, personel ve kalite bakımında diğer nakliyecilere göre daha çok üst seviyededir.  Örneğin eşyalarınız deneyimli personeller tarafından paketlenmezse araç içerisinde mutlaka hasar görecektir. Firmamız  ankara başta olmak üzere tüm nakliyat

firmaları arasında sayılı kaliteli firmalar arasında yer alır. Şehirler arası nakliyat ta eşyalarınızın hasar görmesini istemiyorsanız mutlaka firmamızı seçmeniz gerekir. Çünkü deneyimli kadromuz ve lojistik altyapımızla birlikte eşyalarınızı en iyi şekilde yeni adresinize taşıyoruz. Ayrıca firmamız sigortalı taşımacılık hizmetide vermektedir. Üstelik bu sigortalı taşımacılık için firmamıza bir bedel ödeme mecburiyetiniz yoktur.

Esya Depolama işine müsterilerimizin arz ve talep üzerine 1986 yılında başlayan  şu an itabariyle ikibin m2 kapalı alandan oluşan üç ayrı bölgede deposu bulunmaktadır.Depolarımız son derece güvenli olup gece gündüz bekcilidir. Depolma yapmadan önce esyalarınızın iki nusha halinde envanterini çıkartılıp envanter dahilinde teslim alınıp depolma süresi bitiminde de envanter dahilinde teslim edilmektedir.

Sehirlerarası nakliyat yaptırmak istemeniz dahilinde bize bir hafta öncesinden haber verip itibate geçmeniz dahilinde size en ekonomik taşıma yapabilme sözü veriyoruz. Şehir içi tasımalarda hafta içi taşımalarda iki gün öncesi haber vermenizi tavsiye ediyoruz.

Hafta sonu tasınmak içinde en geç çarşamba ve perşembe gününe kadar haber vermenizi tavsiye ediyoruz. Bunun sebebide şudur ki! malum ankara memur kenti olması sebebi ile herkes hafta sonu tasınıp ve yerleşmesidir.Hafta sonu yogunluguna kalmamak için erken rezerve yaptırınız.

Şehirler Arası Nakliyat

evden eve şirketleri  Ankara Evden eve nakliye fiyatları evden eve nakliye firmalarının geniş görüşü bakışı açısına göre kalite taşıma fiyat standardı nakliyat fiyatını belirler. Evden eve nakliyat  nakliye firmaları eşya nakliyesi öncesi sonrası evden eve

eşya taşıma araçlarını mutlaka

temizleyerek dezenfekte etmelidir.Evden Evde Nakliyat ev eşyası taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının daha önceden planlanması, gerekli koordinasyon hazırlıkların yapılması gereklidir. Eşya taşıma öncesinden yapılan plan çerçevesi içerisinde evdeki eşyaların paketleme, yükleme aşamaları için taşınma öncesi hazırlıklar yapılmalıdır.

Ankara Dikmen Nakliyat evdeki eşyalar dikkatle demonte edilmeli nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Evden eşya taşıma aşamalarda eşya nakliyat firması ev eşyalarınızı özenle, hassasiyetle taşınması için gerekli önemi vermelidir.Nakliyat taşımacılık sektörü’nde profosyenel şehir içi şehirler arası uluslararası eşya taşıma hizmet sunan Ankara Nakliyat Firmaları Ev, Ofis, işyeri, fabrika, piyano, fuar taşıma

Türkiye nakliyat firmaları arasında referanslı müşteri potansiyeli fazla olan soylu lider titiz kaliteli nakliyat firması’dır çünkü işimizi gerektiği gibi size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz evdenevetaşımacılık hizmeti sunmaktayız.

İlden İle Şehiriçi nakliyat Şehirlerarası nakliyat Nakliyat  eşya ev büro taşımacılığı uygun çözümler! evden eve taşınma, ev, ofis, banka, fabrika, fuar, piyano, kasa, kurum, antika eşya nakliyesi ve eşya depolama müşterisinin zamanına, haklarına daima saygı duyar. Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu mesuliyetini taşır. Müşterisiyle hızlı, devamlı, sağlıklı ilişki kurar.

Ankara Evden eve taşımacılık Yurtiçi  Şehiriçi Şehirdışı kara yoluyla yük eşya evden eve taşımacılık hizmetinde evini taşıyan, müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Sürekli şehir içi, şehirler arası evden eve nakliyat müşteriler kazanmak, mevcut ev ofis eşya taşımacılğı hizmeti alan müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterisine sunduğu evden eve taşımacılık 

Evden eve nakliyat sektöründeki en kaliteli şirketlerin en başında hiç kuşkusuz kaliteli ve profesyonel altyapısı Dikmen Nakliyat firması gelmektedir.Şirketimiz 2000 yılından 1986 yılına kadar 28 yıllık nakliye geçmişinde her zaman gelişme göstererek sizlere hizmet vermektedir.

Gerek kalifiye eleman alt yapısı , gerek araç parkuru ve birinci sınıf malzemeleri ile hep beklentilerin bir adım önde olmasını bilmiştir.Nakliye sektörünü sadece ticari bazda değil ” yuva” taşıdığının bilincinde olarak hizmet altyapısını düzenlemiştir.İlkeli hareketlerinin doğal bir sonucu olarak bugün Ankara’nın en iyi profesyonel ve beğenilen firmaları arasında yer edinmiştir.

Şirketimizde taşıma öncesi ve sonrası her türlü teknik ve idari destek müşterilerine eksiksiz bir biçimde sunulmaktadır.Bunların yanında Ankara Dikmen Nakliyat Şirketinde Ankara’da bir ilk olarak kredi kartına taksitlendirme olayını başlatmıştır.

Taşınma gibi zor bir süreçte bu yükünüzü bir nebze olsun azaltmak için şirket olarak tüm gücümüzle elimizden geleni yapmaktayız.Şirketimiz Bu yeniliklerin yanısıra özelikle çok katlı apartmanlarda ve asansörle taşımacılığın izin verilmediği binalara yönelik 18.katta kadar çıkabilen 4 adet asansörü ile sırtta eşya taşıma olayını kaldırmış bunun yerine vinçli sistem ile taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Dikmen Evden Eve Nakliyat ın Evden eve Nakliye ve Ofis Taşımacılık Alanındaki deneyimi ve tecrübeli yetişmiş kadrosu ile Ofis ve Büro nakliyat hizmetiyle de siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.   Ofis ve büro nakliyesi nde işyerinizde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile birlikte iş planı çıkararak en kısa sürede ofisinizin , büronuzun nakliyesini sağlamaktayız.

Firmamız tarafından Ofis Nakliye ve büro Nakliye de malzemeleriniz ithal edilen özel ambalajlarla ayrı ayrı ve özenle paketlenerek, hasar görmeyecek bir biçimde yeni adresinize taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Değer verdiğiniz Önemli eşyalarınıza gerekli önem gösterilerek taşınmaktadır.Firmanızın Evrak ve dosyaları tanınacagınız yeni adresinizde sorun yaşamamanız, zaman kaybetmemeniz için Ayrı ayrı kolilenerek vede Ofis eşyalarınızın demonte ve monte işlemleri yapılmaktadır. Ofis ve bürolarınızın taşınma işlemleri Dikmen Evden eve Nakliyat Güvencesi ile Sorunsuz olarak Tamamlanır.

 

Ofis TaşımacılığıOfis ve Büro Taşımacılığında expertizimiz gelerek ofisinizdeki gerekli incelemeyi yapar. İnceleme verileri ışığında gerekli malzeme gerekli eleman ve araç belirlenir.

Taşıma günü arşiv ve dolaplarınız bulunan belgeleriniz nereden alındığı ambalaj kolilerinde belirtilir.

Ofis ve büronuzda bulunan elektronik cihazlarınız birinci dereceden koruma altına alınır. Ofis ve büronuzdaki mobilyalar taşıma kolaylığı için bağlantı yerlerinden sökülür ve ambalajlanır. Gideceği adreste tekrar kurulup eski haline getirilir. 

Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ilk prensibimizdir.

Sizlerin beklentilerini karşılamak için Dikmen Nakliyat olarak Avrupa standartlarında ofis ve büro taşıma sistemini geliştirmiştir. 

Amacımızı sizlerin çalışma ortamınızı en iyi şekilde sorunsuz hazır hale getirmektir.

Ofis taşımacılığı, günümüzde internet üzerinden kolayca araştırılıp bulunan ve gereken hizmetin alındığı bir sektör haline gelmiştir. Ofis taşıma

profesyonel kadrolarla yapılması gereken, özenle  verilmesi gereken bir hizmettir. Ofis taşımacılığı ve ev taşımacılığı biribirinden pek de farkı olmayan fakat bazı nüansları olan hizmetlerdir.

Ankara Zirve Evden Eve Ofis Büro  Nakliyat ofis ve büro nakliyat planlaması aşağıdaki gibidir

Ofisinizi taşınmaya karar verdiğinizde ve bizi telefon,e-mail veya iletişim formuyla isteğiniz bize ulaştığında

Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz).

Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yeride görüp planlamasını buna göre yapacaktır.Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır.

Bu rapor doğrultusunda tüm taşıma işlemine dair size yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifi sunulur.kabul olunması halinde, yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;

Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur

Tüm Dosya ve klasörler paketlenir

Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir

Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir

Monte ve de'monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır

Yerleştirme Bu işlem için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmaktadır İsteğe bağlı olarak.

Ofis Taşımacılığı