0312 378 20 10

0531 797 60 77
Evden Eve Nakliyat

Ev Ofis Taşımacılığı  .

Dikmen Evden Eve Nakliyat ın Evden eve Nakliye ve Ofis Taşımacılık Alanındaki deneyimi ve tecrübeli yetişmiş kadrosu ile Ofis ve Büro nakliyat hizmetiyle de siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.   Ofis ve büro nakliyesi nde işyerinizde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile birlikte iş planı çıkararak en kısa sürede ofisinizin , büronuzun nakliyesini sağlamaktayız.

Firmamız tarafından Ofis Nakliye ve büro Nakliye de malzemeleriniz ithal edilen özel ambalajlarla ayrı ayrı ve özenle paketlenerek, hasar görmeyecek bir biçimde yeni adresinize taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Değer verdiğiniz Önemli eşyalarınıza gerekli önem gösterilerek taşınmaktadır.Firmanızın Evrak ve dosyaları tanınacagınız yeni adresinizde sorun yaşamamanız, zaman kaybetmemeniz için Ayrı ayrı kolilenerek vede Ofis eşyalarınızın demonte ve monte işlemleri yapılmaktadır. Ofis ve bürolarınızın taşınma işlemleri Dikmen Evden eve Nakliyat Güvencesi ile Sorunsuz olarak Tamamlanır.

 

Ofis TaşımacılığıOfis ve Büro Taşımacılığında expertizimiz gelerek ofisinizdeki gerekli incelemeyi yapar. İnceleme verileri ışığında gerekli malzeme gerekli eleman ve araç belirlenir.

Taşıma günü arşiv ve dolaplarınız bulunan belgeleriniz nereden alındığı ambalaj kolilerinde belirtilir.

Ofis ve büronuzda bulunan elektronik cihazlarınız birinci dereceden koruma altına alınır. Ofis ve büronuzdaki mobilyalar taşıma kolaylığı için bağlantı yerlerinden sökülür ve ambalajlanır. Gideceği adreste tekrar kurulup eski haline getirilir. 

Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ilk prensibimizdir.

Sizlerin beklentilerini karşılamak için Dikmen Nakliyat olarak Avrupa standartlarında ofis ve büro taşıma sistemini geliştirmiştir. 

Amacımızı sizlerin çalışma ortamınızı en iyi şekilde sorunsuz hazır hale getirmektir.

Ofis taşımacılığı, günümüzde internet üzerinden kolayca araştırılıp bulunan ve gereken hizmetin alındığı bir sektör haline gelmiştir. Ofis taşıma

profesyonel kadrolarla yapılması gereken, özenle  verilmesi gereken bir hizmettir. Ofis taşımacılığı ve ev taşımacılığı biribirinden pek de farkı olmayan fakat bazı nüansları olan hizmetlerdir.

Ankara Zirve Evden Eve Ofis Büro  Nakliyat ofis ve büro nakliyat planlaması aşağıdaki gibidir

Ofisinizi taşınmaya karar verdiğinizde ve bizi telefon,e-mail veya iletişim formuyla isteğiniz bize ulaştığında

Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz).

Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yeride görüp planlamasını buna göre yapacaktır.Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır.

Bu rapor doğrultusunda tüm taşıma işlemine dair size yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifi sunulur.kabul olunması halinde, yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;

Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur

Tüm Dosya ve klasörler paketlenir

Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir

Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir

Monte ve de'monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır

Yerleştirme Bu işlem için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmaktadır İsteğe bağlı olarak.

Ofis Taşımacılığı